MÖBLER / Bord / Matbord 9255144
*
nr 925 5144
Matbord
1950-tal, längd: 90+ 2x28, djup: 70, höjd: 75
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:57:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/11 11:19:20
1
300 kr
17/11 20:14:02
2
150 kr
17/11 20:14:02
1
200 kr (Budbetjänt)
17/11 20:14:13
2
250 kr
17/11 20:14:13
1
300 kr (Budbetjänt)
17/11 20:46:17
3
600 kr
17/11 20:52:26
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord
-
3316 Matbord
månbord, omkring 1900. Diameter: 120 cm. Bredd: ca..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:04
-
3235 Matbord
Rokokostil. Bredd: 170 cm, djup: 107 cm, höjd: 75 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:09
-
9353 Matsalsgrupp
1960-tal, 5 delar, bord + 4 stolar. Längd: 138 cm...//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:24
-
9287 Matsalsgrupp
9 delar, Gustaviansk stil, 3 st, iläggsskivor, Dia..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:40
-
3404 Slagbord
betsat. Bredd: 26 + 2x52, djup: 73 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:51
*
Matbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5144
Matbord
1950-tal, längd: 90+ 2x28, djup: 70, höjd: 75
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/11 11:19:20 | 1 | 300 kr |
17/11 20:14:02 | 2 | 150 kr |
17/11 20:14:02 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
17/11 20:14:13 | 2 | 250 kr |
17/11 20:14:13 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
17/11 20:46:17 | 3 | 600 kr |
17/11 20:52:26 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord
-
3316 Matbord
månbord, omkring 1900. Diameter: 120 cm. Bredd: ca..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:04 -
3235 Matbord
Rokokostil. Bredd: 170 cm, djup: 107 cm, höjd: 75 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:09 -
9353 Matsalsgrupp
1960-tal, 5 delar, bord + 4 stolar. Längd: 138 cm...//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:24
-
9287 Matsalsgrupp
9 delar, Gustaviansk stil, 3 st, iläggsskivor, Dia..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:40 -
3404 Slagbord
betsat. Bredd: 26 + 2x52, djup: 73 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:51